Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/majki/domains/neuro-rehabilitacja.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/majki/domains/neuro-rehabilitacja.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Centrum Wad Postawy |

Centrum Wad Postawy

Centrum Wad Postawy powstało z myślą o dzieciach zagrożonych lub już dotkniętych wadami takimi jak: skoliozy, wady klatki piersiowej, wady pleców w płaszczyźnie strzałkowej, wady kolan i stóp i innymi. Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej. Dziecko w ramach wizyty dostaje instruktaż kilku ćwiczeń, dobranych specjalnie dla niego, do wykonywania w domu.

Istnieje możliwość konsultacji z lekarzem rehabilitacji, ortopedą lub neurologiem.

Zajęcia w Centrum Wad Postawy prowadzone są według uznanych w Polsce i na Świecie metod takich jak: PNF, DNS, FITS, Trójwymiarowa Terapia Manualna Stóp, Kinesiotaping i inne.

W ramach pracy Centrum prowadzimy okresowe bezpłatne badania postawy (w zakładce aktualności) oraz bezpłatne badania postawy dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Informacje i zapisy:

Magdalena Stykała +48 883 421 101

Brak komentarzy

Dodaj komentarz